SISTEMI AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA (MEHATRONIKA)
 
Predmet se sluša u letnjem semestru druge godine (četvrtom semestru) osnovnih akademskih studija na studijskom programu Mehatronika Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu. Fond časova 4+4. 
 
Predmetni nastavnik
 
Asistent
 

OBAVEŠTENJA


6.7.2018.

Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Julskom roku održanog danas 6.7.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Iako je bilo najavljeno da će se usmeni održati u sredu, zbog mogućeg preklapanja sa ispitom iz Mašinskih elemenata, usmeni deo će biti održan u petak 13.7.2018, od 8.30h, učionici 109a.

 

21.6.2018.

Usmeni deo ispita u Junskom roku će biti održan u ponedeljak 25.6.2018 u FTN-201 sa početkom u 12:30.

 

20.6.2018.

Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Junskom roku održanog 19.6.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Usmeni deo će biti održan najverovatnije u ponedeljak 25.6.2018. Tačan termin će biti objavljen nakon rezervisanja sale.

 

15.6.2018.

Usmeni deo drugog kolokvijuma (Teorija II) će biti održan u junskom terminu ispita. Svi koji su položili Kolokvijum II imaju pravo da polažu Teoriju II i treba da dođu u utorak 19.6.2018. u 12:30 kod amfiteatara.
Za one koji u tom terminu rade pismeni, usmeni će biti organizovan naknadno.

 

7.6.2018.

Izašli su rezultati pismenog dela kolokvijuma II održanog danas i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".

Usmeni deo će biti održan u ispitnom roku.

Uvid u radove je moguć u utorak 12.6.2018. od 12:00 do 12:45 u kancelariji asistenta (Maksima Gorkog 26, zgrada u dvorištu levo sa crvenom fasadom, I sprat, broj 3).

 

2.6.2018.

Izašli su rezultati Testa 4 održanog 31.5.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Uvid u radove je moguć u ponedeljak 4.6.2018. od 11:15 do 12:00 u kancelariji asistenta (Maksima Gorkog 26, zgrada u dvorištu levo sa crvenom fasadom, I sprat, broj 3).
 
Grupe i raspored polaganja KOLOVIJUMA II
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
SVI 52 12:10 do 14:00 7.6.2018. FTN-311
 
23.5.2018.
Grupe i raspored polaganja TESTA 4
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
1, 3, 5 37 10:30 do 11:25 31.5.2018. FTN-109
2,4, stari studenti 43 9:20 do 10:15 31.5.2018. FTN-105

 

 

20.5.2018.

Izašli su rezultati Testa 3 održanog 17.5.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Uvid u radove je moguć u četvrtak 24.5.2018. u terminu vežbi.
 
11.5.2018.
Grupe i raspored polaganja TESTA 3
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
SVI 80 12:15 do 13:00 17.5.2018. FTN-311

 

7.5.2018.

Teorijski deo I (usmeni) će biti održan 10.5.2018. godine u sledećim terminima:

 

1. grupa (prvih 25 prijavljenih u tabeli za prijavu) u 12:00 u FTN-311.

2. grupa (ostali prijavljeni) u 14:30 u MI B1-B.

 

29.4.2018.

Izašli su rezultati Kolokvijuma I (pismeni deo) održanog 26.4.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Uvid u radove je moguć u četvrtak 3.5.2018. u terminu nastave.
Usmeni deo će biti održan u četvrtak 10.5.2018. Tačno vreme i mesto će biti objavljeno nakon rezervisanja učionice.
Studenti će biti podeljeni u grupe onim redosledom kako se budu prijavljivali za usmeni (kliknuti na link dole i upisati svoje podatke u tabelu za prijavu - broj indeksa, prezime i ime). Pravo izlaska na usmeni imaju oni koji su položili pismeni deo (ili su bili oslobođeni pismenog dela).
 
Potrebno je da se svi studenti koji planiraju da izađu na usmeni deo upišu u tabelu na sledećem linku:
 
 
Na zahtev koleginice Mirjane Damnjanović (Digitalna elektronika) izvršena je zamena termina vežbi za četvrtak 3.5.2018.
U sledeći četvrtak, 3. maja, od 8:45 do 10:15 u sali 208, imaćete svi auditorne vežbe iz Digitalne elektronike.
Nakon toga, u terminu od 10:30 do 12:00, isto u sali 208 (koja je veća), imaćete svi auditorne vežbe iz Sistema automatskog upravljanja.
 

21.4.2018.

Izašli su rezultati Testa 2 održanog 19.4.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Uvid u radove je moguć u ponedeljak 23.4.2018. u 13:00 u holu ispred studentske službe.
Grupe i raspored polaganja KOLOKVIJUMA I
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
1, 3, 5, stari studenti 28 10:30 do 12:00 26.4.2018. FTN-109
2,4 21 8:45 do 10:15 26.4.2018. FTN-105

 

11.4.2018.

 

Grupe i raspored polaganja TESTA 2
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
1, 3, 5 37 10:30 do 11:15 19.4.2018. FTN-109
2,4, stari studenti 41 9:30 do 10:15 19.4.2018. FTN-105

 

24.3.2018.

Izašli su rezultati Testa 1 održanog 22.3.2018. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita".
Uvid u radove je moguć u četvrtak 29.3.2018. u terminu vežbi.
 
16.3.2018.
Grupe i raspored polaganja TESTA 1
Grupe Broj studenata Termin Datum Učionica
1, 3, 5 ??? 10:30 do 11:15 22.3.2018. FTN-109
2,4, stari studenti ??? 9:30 do 10:15 22.3.2018. FTN-105

 

23.10.2017.

Usmeni deo ispita u Oktobarskom produženom roku III će biti održan u utorak 24.10.2017. sa početkom u 8:30 u AH3.
 
22.10.2017.
Usmeni deo ispita u Oktobarskom produženom roku III će biti održan u utorak 24.10.2017. sa početkom u 8:30. Mesto održavanja ispita će biti objavljeno nakon rezervacije učionice.
 
10.10.2017.
Usmeni deo ispita će biti održan u sredu 11.10.2017. sa početkom u 8:30 u LG-105 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada).
 
8.10.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Oktobarskom produženom roku II održanog 8.10.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u sredu 11.10.2017. sa početkom u 8:30. Mesto održavanja ispita će biti objavljeno nakon rezervacije učionice.
 
3.10.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Oktobarskom produženom roku I održanog 1.10.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u sredu 4.10.2017. u učionici LG-002 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada) sa početkom u 9:00.
 
25.9.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Oktobarskom produženom roku održanog 21.9.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u petak 29.9.2017. u učionici LG-107 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada) sa početkom u 9:00.
 
11.9.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Septembarsko-oktobarskom roku održanog 9.9.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u četvrtak 14.9.2017. u učionici LG-107 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada) sa početkom u 9:00.
 
31.8.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Septembarskom roku održanog 28.8.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u ponedeljak 4.9.2017. u učionici LG-107 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada) sa početkom u 8:30.
 
11.7.2017.
Izašli su rezultati pismenog dela ispita u Julskom roku održanog 10.7.2017. i mogu se videti u kategoriji "Rezultati ispita". Usmeni deo ispita će biti održan u petak 14.7.2017. u učionici LG-107 (Laboratorija za građevinu - nova zgrada) sa početkom u 9:00.

Pretraga